Na wszystkie oferowane przez nas produkty dajemy 2 lata gwarancji. Dzięki niej mają Państwo pewność, że zakupione rzeczy spełnią Państwa oczekiwania, a w razie jakichkolwiek wad fabrycznych, zrobimy wszystko by dostarczyć Państwu dobrej jakości produkty, które będą działały zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Dwuletnia gwarancja na sprzedawane przez nas rzeczy pozwoli Państwu na możliwość ubiegania się reklamacji na dany produkt w przypadku jego niewłaściwego działania. Dzięki temu Państwa zakupy są bezpieczne, a Państwo są w pełni świadomi swojego zakupu. 2 lata gwarancji na wszystkie produkty z naszej oferty to bardzo długi okres, w czasie którego z wielką przyjemnością będziemy ściśle współpracować z Państwem w przypadku pojawienia się takiej konieczności.

 

Szczególną uwagę zwracamy na gwarancję obowiązującą na sprzedawane przez nas rowery. Są to wysokiej klasy rowery renomowanych firm. Wśród gorąco polecanych przez nas są rowery polskiego producenta Kross (produkuje również markę Le Grand), który oferuje rowery najwyższej jakości, doceniane na światowych rynkach. Kupując rowery Kross dostaną Państwo na nie 2 lata gwarancji, z możliwością przedłużenia gwarancji ramy na 5 lat. Przedłużenia gwarancji mogą dokonać Państwo w terminie do 30 dni od daty zakupu roweru. Dożywotnia gwarancja na ramę jest przyznawana na wszystkie rowery zaczynające się od rocznika 2019.

 

Jeśli zakupią u nas Państwo rower, warunkiem udzielenia gwarancji jest wykonanie obowiązkowego, płatnego przeglądu gwarancyjnego po przejechaniu około 100 km lub między 30 a 60 dniem od zakupu. Dotyczy to wyłącznie rowerów, w których informacja o wyżej wymienionym przeglądzie jest zawarta w karcie gwarancyjnej. W przypadku zaniechania dokonania przeglądu, tracą Państwo możliwość ubiegania się o roszczenia gwarancyjne. Przegląd stanu roweru ma służyć głównie Państwu i sprawia, że będą Państwo mieli stuprocentową pewność, że rower jest w odpowiednim stanie i nie zawiedzie Państwa w trasie na co dzień, jak i podczas okazjonalnych wycieczek.

 

Na wszystkie zakupione u nas rowery marki Kross i Le Grand istnieje możliwość złożenia reklamacji w jednym z Autoryzowanych Serwisów na terenie całego kraju, których lista jest dostępna na stronie https://www.kross.pl/pl/dealerzy.